Głosuj na nas w Budżecie Obywatelskim! :-)

Zapraszamy do głosowania na projekt naszego nowego placu zabaw w ramach katowickiego

BUDŻETU OBYWATELSKIEGO

edycja 2024

Głosowanie odbywa się od 10 do 23 września 2024 r.

Gdzie?

Co należy przygotować?

PESEL, nazwisko panieńskie matki, telefon

Nazwa naszego projektu:

L15/09/XI  Dla dzieci, dla uśmiechu, dla wspólnych przygód

– plac zabaw przy SP nr 45 w Katowicach

JAK GŁOSOWAĆ?

Masz 3 głosy na projekty ogólnomiejskie oraz 3 głosy na projekty LOKALNE (wszystkie 3 głosy możesz oddać na nasz projekt).

Wejdź na stronę: https://bo.katowice.eu/glosowanie/  I Naciśnij PRZYCISK „Przejdź do głosowania” .

Wpisz własny PESEL i nazwisko panieńskie mamy. Zaakceptuj zapisy RODO i Regulamin.

Zagłosuj na projekt ogólnomiejski i PROJEKT LOKALNY (można jednocześnie). Nasz posiada numer i nazwę: L15/09/XI  Dla dzieci, dla uśmiechu, dla wspólnych przygód – plac zabaw przy SP nr 45 w Katowicach.

Na dole wpisz swój numer telefonu – przyjdzie potwierdzenie SMS-em. Wpisz otrzymany SMS-em kod na stronie i naciśnij przycisk „Wyślij kod i potwierdź oddanie swoich głosów”.

To WSZYSTKO!

Dziękujemy za oddanie głosu!

KIlka słów o naszym projekcie!

DLACZEGO WARTO GŁOSOWAĆ NA NAS?

L15/09/XI – Dla dzieci, dla uśmiechu, dla wspólnych przygód – plac zabaw przy SP nr 45 w Katowicach

Dla każdego dziecka, dla uśmiechu na twarzy i niezapomnianych przygód! Plac zabaw to nie tylko zabawa, to miejsce, gdzie rośnie się wraz z rówieśnikami. Tutaj uczymy się współpracy, kreatywności i zdobywamy nowe umiejętności. Wspólna zabawa buduje silne więzi i uczy akceptacji inności. Nowa przestrzeń placu zabaw została zaprojektowana z myślą o potrzebach związanych z rekreacją, sportem, edukacją i bezpieczeństwem. Planowane prace obejmują demontaż starych urządzeń, układanie nowej nawierzchni oraz instalację nowych urządzeń. Dzięki temu dzieci będą mogły bezpiecznie bawić się, ćwiczyć oraz spędzać czas na świeżym powietrzu, rozwijając przy tym swoje umiejętności i zdolności.