KATOWICKI DIAMENT EDUKACYJNY 2024

🔷🔷🔷

15 października 2024 roku w Pałacu Młodzieży w Katowicach odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród Prezydenta Miasta Katowice dr. Marcina Krupy oraz Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach prof. dr. hab. Ryszarda Koziołka „Katowicki Diament Edukacyjny”.

To szczególne wyróżnienie dedykowane jest uczennicom i uczniom katowickich szkół, mieszkającym w naszym Mieście,którzy nie tylko osiągają wysokie wyniki w nauce, ale również swoją aktywnością wykraczają poza szkolne mury, osiągając znaczące sukcesy, rozwijając talenty i pasje, a twórczą, zaangażowaną i prospołeczną postawą inspirują innych do rozwoju.

Z prawdziwą radością informujemy, że nasza uczennica HANNA LANGER (kl. 8a) otrzymała nagrodę I stopnia w kategorii nauki humanistyczne i języki obce. Serdecznie gratulujemy!