You Can Dance – Po prostu tańcz

15 października w naszej szkole odbyły się warsztaty taneczne w tylu HIP HOP organizowane przez Studio Tańca Cultural Bajzel, które poprowadził Mateusz Sobecko zwycięzca 8 edycji programu telewizyjnego „You Can Dance – Po prostu tańcz” wraz z instruktorką Olą.

Nauczyliśmy się paru podstawowych kroków i stworzyliśmy krótką choreografię.

Organizator informuje, że aktualnie trwają nabory do grup tanecznych dla osób, które chcą rozpocząć szkolną przygodę z tańcem i trenować styl HIP HOP pod okiem Pani Oli.

Drodzy rodzice jeżeli chcecie, aby Wasze dzieci rozwijały się nie tylko tanecznie, ale również budowały fajne relacje łącząc się w pasji do tańca, inspirowały się i motywowały wzajemnie to zapraszamy do zapisów na nowy sezon taneczny w naszej szkole.

Zajęcia będą się odbywały w każdy WTOREK w poniższych przedziałach wiekowych:

• 6-8 lat (15:30 – 16:30)

• 9-11 lat (16:30 – 17:30)

• 12-14 lat (17:30 – 18:30)

Zapisać można się dzwoniąc lub wysyłając wiadomość SMS pod numer telefonu 790 383 897 w treści wpisując: SP 45 Katowice, imię i nazwisko dziecka oraz przedział wiekowy do którego chcemy dołączyć.

Zapraszamy również do obejrzenia krótkiej relacji z tego wydarzenia.