Forum Mediatorów Rówieśniczych

Miałyśmy przyjemność uczestniczyć w I Forum Mediatorów Rówieśniczych

To było inspirujące spotkanie pełne rozmów o komunikacji, współpracy i budowaniu dobrej atmosfery wśród młodzieży. Dziękujemy za możliwość wymiany doświadczeń oraz poznania osób, które pokazują, jak ważny jest dialog i wzajemny szacunek