Zaproszenie dla Uczniów SP45 na wycieczkę do Międzybrodzia

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły na wyjazd do Międzybrodzia Żywieckiego w dn. 29-30 maja br.

Wyjazd jest finansowany przez UNICEF i Miasto Katowice. Uczestnicy będą mieć zapewnione:

• transport autokarem
  • opiekę przewodnika i nauczycieli naszej szkoły
  • miejsce noclegowe
  • trzy posiłki dziennie
  • bilety wejściowe

Program wycieczki:

• Zamek i park w Pszczynie
  • Zwiedzanie Żywca
  • zaj. sportowe i integracyjne
  • Wejście na Górę Żar

Zgłoszenia chętnych polskich i białoruskich uczniów (kl. 0-8) odbywają się elektronicznie pod adresem:

i należy zrobić to do piątku 19 maja 2023 r. do godz. 12:00.

Rekrutację wśród uczniów ukraińskich prowadzi asystent kulturowy pani Kateryna Malchevska (uczniów nie zgłaszamy elektronicznie).

W wypadku większej ilości chętnych niż ilość dostępnych miejsc, o wyjeździe zdecyduje losowanie.

Ze względu na wykonaną prace w okresie przygotowań do projektu portugalskiego, w pierwszej kolejności przyjmowani będą uczniowie niezakwalifikowani do mobilności do Barcelos (sprawa dotyczy 4 osób).

Wyniki naboru opublikowane będą w piątek 19 maja 2023r.

Uczniowie zakwalifikowani przynoszą do sekretariatu szkoły wydrukowane i uzupełnione o podpisy rodziców potwierdzenie uczestnictwa w wyjeździe do czwartku 25 maja do godz. 12:00. Niedostarczenie potwierdzenia skutkuje wykreśleniem uczestnika z wyjazdu.
Potwierdzenie można pobrać z sekretariatu, portierni lub ściągnąć i wydrukować samodzielnie STĄD.

Dzieci i młodzież zabierają z sobą: legitymację, ubrania i bieliznę na zmianę, min. dwie pary butów, kapcie lub klapki, kurtkę przeciwdeszczową, piżamę, strój sportowy, przybory toaletowe, ręcznik, zasilacz do telefonu (jeśli dziecko dysponuje telefonem), leki z opisem stosowania, ew. opcjonalnie kieszonkowe.

Wycieczka rozpoczyna się zbiórką w szkole w poniedziałek 29 maja br. o godz. 8:30. (wyjazd autokarem o godz. 9:00).

Planowany powrót: wtorek, 30 maja br. ok. 17:00-18:00 (w zależności od natężenia ruchu na drodze).