Zajęcia Jiu-Jitsu w SP45

Klub Respect

…prowadzi zajęcia Jiu-Jitsu oraz Judo dysponując salą wyposażoną w materace „tatami” i sprzęt treningowy.
Ponad 25 letnie doświadczenie kadry trenerskiej gwarantuje poprawne i bezpieczne wykonywanie technik oraz skuteczne przekazywanie wiedzy na temat samoobrony.
Klub oferuje treningi dla dzieci i młodzieży jak również dla osób dorosłych – w tych dwóch grupach wiekowych – każdy znajdzie dla siebie miejsce.
Zapraszamy również kobiety, które chciałyby nabrać większej pewności siebie i obronić się w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. Klub organizuje również szkolenia z bezpieczeństwa i poszerzania świadomości na temat właściwych reakcji w sytuacjach kryzysowych.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na pierwszy trening, zapewniamy świetną atmosferę i rozwój formy!
TRENINGI prowadzą instruktorzy Mirosław Molka, Jacek Pajor i Krzysztof Niedziela:
Wtorki i Czwartki
  • Dzieci młodsze : 16:15 – 17:45