Zakończenie projektu „Muzyka łączy pokolenia”

23 czerwca 2021 uroczystym występem w MDK Szopienice-Burowiec zakończyliśmy realizację projektu EFS Erasmus POWER „Muzyka łączy pokolenia”.

W trakcie występu obejrzeliśmy tance oraz wysłuchali piosenki wykonywane przez uczestników projektu. Wyświetlony został również film z wyjazdu naszych uczniów do włoskiej Ferrandiny.

W tym miejscu chcemy serdecznie podziękować wszystkim osobom zaangażowanym w projekt:

• Annie Maleckiej, autorce projektu,
  • koordynatorom: [Dawidowi Ropuszyńskiemu], Annie Pajor, Agnieszce Pyce, Małgorzacie Pasek, Rafałowi Zawiślakowi,
  • osobom zaangażowanym w projekt po stronie polskiej: Tomaszowi, Kucie, Laszlo Pelle, Barbarze Malinie, Paulinie Banasik, Joannie Bliwert-Hoderny, firmie ForgrtMeNot – Zabezpieczenia Medyczne;
  • osobom rozliczającym projekt: Beacie Jaworskiej, Justynie Ciombor (CUW Katowice), Anecie Wójcik (CUW Katowice);
  • pani Danucie Rokickiej za pilnowanie terminów, pieczątek i dostarczanie do UM i FRSE tony wyjątkowo ważnych papierów;
  • opiekunce projektu z ramienia FRSE, która wspomagała nas w całości i odpowiadała na 1000 naszych pytań: pani Małgorzacie Kocoń ♥️.
  • rodzicom uczniów, którzy okazali wiele serca, pomocy i umożliwili transfery lotniskowe, wykonywali dokumentację fotograficzną zakończenia projektu!
  • władzom Miasta Katowice za dokapitalizowanie projektu oraz Wydziałowi Promocji Miasta Katowice za udostępnienie gadżetów, folderów, publikacji książkowych dla partnerów włoskich.
  • Pracownikom Wydziału Edukacji i Sportu (p. naczelnikowi Sławomirowi Witkowi, pani wicenaczelnik Grażynie Burek za wsparcie, motywację i dobre słowa) oraz Wydziału Funduszy Europejskich UM Katowice (w szczególności p. Katarzynie Chwilce).

Podziękowania dla strony włoskiej:

• koordynatorka projektu – Maria Luisa LAVIOLA ♥️,
  • dyrektorowi szkoły partnerskiej: Panu Prospero Armentano,
  • pracownikom szkoły Comprensivo Ferrandina D’Onofrio,
  • nauczycielom włoskim: Maria Rosaria Lotito, Nicola Milano
    Carmine Milano, Antonio Tremamondo, Giuseppe Annuzziello,
  • rodzicom uczniów włoskich uczestniczących w projekcie,
  • burmistrzowi Ferrandiny, który mimo licznych obowiązków, znalazł czas, by zaprosić nas do swojego urzędu.

SERDECZNE PODZIĘKOWANIA!

Bez Was nie było by możliwe zorganizowanie projektu.

SPECJALNE PODZIĘKOWANIA DLA UCZNIÓW UCZESTNICZĄCYCH W PROJEKCIE, BYLIŚCIE WSPANIALI, GODNIE REPREZENTOWALIŚCIE SZKOŁĘ, MIASTO I NASZ KRAJ.

DZIĘKUJEMY!

Zapraszamy do galerii zdjęć na naszym koncie na FB: