Logopeda w SP45

mgr Anna Kobielus

Jestem absolwentką Studium Nauczycielskiego w Katowicach oraz Górnośląskiej Wyższej Szkoły Pedagogicznej im. Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach. Ukończyłam także dwuletnie podyplomowe studia logopedyczne.

Od wielu lat z pasją pracuję jako nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej oraz logopeda. Wykorzystując swoje doświadczenie pomagam dzieciom w kształtowaniu prawidłowej mowy. Do moich zadań, jako logopedy, należy prowadzenie zajęć w zakresie stymulacji rozwoju mowy i eliminowaniu jej zaburzeń. Staram się systematycznie podnosić swoje kompetencje przez udział w  szkoleniach i konferencjach.

W czasie wolnym lubię czytać książki i słuchać muzyki. Uwielbiam spędzać czas na łonie natury, a największą radość sprawiają mi długie spacery brzegiem morza.

Godziny pracy:

Zerówka:

Poniedziałek:      10.30 – 11.30

Środa:               11.40 – 12.40

Czwartek          10.40 – 11.40

Program Szansa dla Ciebie:

Poniedziałek:    14.30 – 16.30

Kontakt: