Szafki dla uczniów w szatni

Ferie feriami, a u nas kolejne zmiany

Jak widać na załączonym niżej zdjęciu, uczniowie naszej szkoły, już po feriach przeprowadzą się z ogólnodostępnej szatni do szafek szkolnych.

Początkowo będą one przeznaczone dla uczniów klas 8, 7, 4, a być może uda się zmieścić jeszcze jeden rocznik (klasy szóste lub może piąte?)… Pozostałe oddziały przeprowadzą się do szafek w czasie wakacji letnich – od 1 września, każdy uczeń będzie posiadać własną szafeczkę.

Obecnie jedna szafka będzie przeznaczona dla 3, zaś od 1 września br. dla dwójki uczniów. Będzie można pozostawić w niej obuwie zmienne, kurtki, będzie też miejsce na książki, których nie będzie trzeba zabierać do domu.

Mamy nadzieję, że spodoba się każdemu w naszej nowej przebieralni!

Więcej szczegółów dla zainteresowanych, obejmujących sposób odbioru kluczyka oraz  pisemną umowę na bezpłatne korzystanie z szafki już wkrótce, zachowajcie czujność.