Dziennik elektroniczny Vulcan w SP45

E-Dziennik w SP45!

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, w okresie między 4 a 8 marca rodzice i uczniowie otrzymają dostęp do szkolnego Dziennika Elektronicznego Vulcan.

Nauczyciele zapoznawali się z nim, zbierali doświadczenia, uczyli od początku II semestru. Dlatego w dzienniku znajdziecie swoją obecność, uwagi i oceny uzyskane od 18 stycznia br.

W naszej szkole dla dziennika elektronicznego została stworzona nowa sieć komputerowa oraz sieć wifi (udostępniona również uczniom). W każdej sali znalazł się komputer z dostępem do Internetu, a nauczyciele wychowania fizycznego wyposażeni zostali w iPady.

Mamy nadzieję, że korzystanie z dziennika będzie dla Was bardzo pomocne i wpłynie na większą mobilizację do nauki.

Jak poradzić sobie z dziennikiem elektronicznym?

Przede wszystkim i rodzic, i uczeń powinni podać swój adres poczty email wychowawcy klasy.
Następnie należy zalogować się do dziennika. Adres strony internetowej e-dziennika to:
Do dziennika można się również zalogować bezpośrednio z naszej strony naciskając napis E-Dziennik w górnej części naszej strony internetowej.

Obejrzyj film i dowiedz się, jak pierwszy raz zalogować się do e-dziennika:

Aby się zalogować możesz również skorzystać z poniższej instrukcji:

1. W pasku adresu przeglądarki internetowej wpisz adres dziennika elektronicznego:

1. Wyświetli się powitalna strona systemu
2. Kliknij przycisk Załóż konto, a następnie wpisz adres e-mail, który podałeś wychowawcy
3. Zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk Wyślij wiadomość
4. Sprawdź skrzynkę swojej poczty elektronicznej. Przeczytaj wiadomość i kliknij link podany w treści, aby nadać własne hasło
5. Wprowadź nowe hasło, którym będziesz się posługiwał, zaznacz opcję Nie jestem robotem i kliknij przycisk  Ustaw nowe hasło
6. Od tego momentu możesz logować się do systemu, korzystając z adresu e-mail i ustalonego przez siebie hasła.
Informacje na temat programu znajdziesz na zakładce Pomoc Dziennik elektroniczny Uczniowie Optivum NET+ został wyprodukowany przez firmę VULCAN sp. z o.o.