Tak miłych podziękowań dawno nie było :-)

Podziękowania od ProSkills

Miło nam poinformować, że na koncie fb Akademii Bramkarskiej Pro-Skills, której podopieczni w okresie zimowym realizowali zajęcia na naszej sali gimnastycznej ukazały się miłe podziękowania dla naszej szkoły. Pozwalamy je sobie przytoczyć w całości:

Serdeczne podziękowania dla dyrekcji Szkoły Podstawowej nr 45 im. Kornela Makuszyńskiego w Katowicach za umożliwienie nam pracy z bramkarzami w okresie zimowym. Dzięki Państwa wyrozumiałości, wsparciu i doskonałych warunkach jakie nam stworzyliście, nasi bramkarze mogli pracować nad formą od listopada do końca lutego. Ta szkoła to wyjątkowe miejsce. Nie tylko dlatego, że udostępniła nam salę, ale też przy okazji podjętej współpracy, mogłem bardziej zainteresować się „życiem szkoły” i lepiej ją poznać. Z wielkim podziwem i wrażeniem widzę to jak dynamicznie rozwija się ta szkoła, jak doskonale idzie z duchem czasu, wychodzi na przeciw potrzebom młodzieży i dzieci a także zmierza ku nowoczesności. Pozostaje mi żałować, że nie jestem już dzieciakiem uczącym się w tak doskonałym miejscu, albo przynajmniej pracownikiem w tak perspektywicznym miejscu. Dlatego w imieniu swoim oraz moich bramkarzy i piłkarzy (niektórzy byli lub nadal są uczniami tej szkoły i wiele dobrego o niej mi opowiedzieli) serdecznie polecam wszystkim tą szkołę i jeszcze raz DZIĘKUJĘ.

Prezes i trener Akademii
Krzysztof Śladek

 

Jeszcze raz dziękujemy za powyższe słowa, a marzących o tym, by zostać bramkarzem, kierujemy do PRO-SKILLS.