WODA CENNIEJSZA NIŻ ZŁOTO

28 listopada odbyła się w naszej szkole gra pt. „Woda cenniejsza niż złoto” w ramach Edukacji Globalnej, której głównym pomysłodawcą i organizatorem była Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka.
W grze wzięły udział drużyny z klas 4-6. Uczniowie otrzymali karty gry, poszukiwali informacji rozmieszczonych na terenie szkoły i uzupełniali odpowiedzi. Dowiedzieli się najważniejszych rzeczy na temat zasobów wodnych, zużycia wody, jak oszczędzać wodę oraz co to jest berkada. Uczniowie z entuzjazmem przystąpili do wykonania zadań, z którymi poradzili sobie znakomicie. Oto wyniki gry szkolnej:
I miejsce drużyna z klasy VIb: Michalina, Martyna, Natalia
II miejsce drużyna z kl. VIa: Julia N., Julia M., Zuzanna
III miejsce drużyna z kl. Va: Eliza, Julia, Emilia
Zwycięskie drużyny otrzymały ciekawe nagrody ufundowane przez Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką. Dziękujemy!