Egzamin próbny

Po przeanalizowaniu planu zajęć klasy 8, czasu pracy nauczycieli ulega zmianie termin egzaminu próbnego. Zostanie on zorganizowany w dn. :
– 11 grudnia – j. polski godz. 8:00 – 10:00, sala nr 3
– 12 grudnia – matematyka 8:00- 9:40, sala nr 3
– 13 grudnia – j. obcy 9:00 – 10:30, sala nr 3

Zasady

– Uczniowie są w szkole na 20 min. przed egzaminem, przynoszą czarne długopisy, legitymacje, nie wnoszą do sali sprzętu elektronicznego (telefony zostawiają np. w swojej sali lub w gab. dyrektora); 
– Obowiązuje strój galowy (koszula z kołnierzykiem, ciemne spodnie lub spódnice, marynarka wedle uznania);
– Przewodniczący zespołu egzaminacyjnego objaśnia uczniom sposób kodowania, zasady pisania, oddawania prac, czas trwania egzaminu, techniczne zaznaczanie odpowiedzi na karcie przed rozpoczęciem egzaminu. 
– Uczniowie, którzy kończą egzamin, udają się na świetlicę, następnie mają lekcje wg planu. W czasie egzaminów nie organizujemy sprawdzianów, kartkówek, nie odpytujemy uczniów, nie zadajemy na te dni zadań domowych.