WYRÓŻNIENIE W FINALE REGIONALNYM KONKURSU

 Miło nam poinformować, że teoretyczna praca pisemna Oliwii Jurkowskiej uczennicy klasy 8a pt. „Jak meteoryty zmieniły świat”, została wyróżniona w Finale Regionalnym XXI edycji Konkursu geologiczno-środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” rozgrywanej w br. od hasłem „(R)EWOLUCJE ZIEMI”, 2020. Konkurs pod patronatem Oddziału Górnośląskiego PI PIB w Sosnowcu swoim zasięgiem obejmował województwo śląskie i opolskie.

Oliwia, pracę teoretyczną opisującą wpływ meteorytów na rozwój życia na Ziemi wzbogaciła pracą plastyczną.

Gratulujemy sukcesu i życzymy dalszych na kolejnych etapach edukacji.

Warto nadmienić, że Oliwia dołączyła do elitarnego grona uczniów naszej szkoły nagradzanych w poprzednich edycjach konkursu, jeszcze sześcioletniej szkoły podstawowej.