Prośba o wypełnienie ankiety

Koło Naukowe przy Katedrze i Klinice Okulistyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach przeprowadza badanie użytkowania elektronicznych urządzeń mobilnych przez dzieci i młodzież przed izolacją związaną z pandemią COVID-19 oraz w jej trakcie. W związku z powyższym przesyłam linki do anonimowych ankiet badawczych z prośbą o wsparcie młodych naukowców i udostępnienie ankiet za pomocą najczęściej używanych przez Państwa kanałów kontaktu jak np. dziennik elektroniczny, platforma, na której odbywają się zajęcia, strona internetowa placówki, czy fanpage na Facebook’u.

Ankieta dla rodziców dzieci 2-14 lat dostępna jest TUTAJ.

Ankieta dla młodzieży w wieku 15-18 lat dostępna jest TUTAJ.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf18SzrnXmu2T1Jm1FSZXNnjtU1gYVQ31un3o6b3N_uw2EUOQ/viewform