KOŁO CZYTELNICZE ETWINNING

Od kilku lat działa w naszej szkole Koło Czytelnicze eTwinning. W tym roku w spotkaniach koła brało udział 10 uczniów z klas I -III. We wrześniu zrealizowaliśmy projekt pt. „We celebrate, play and learn” z okazji Europejskiego Dnia Języków. Nagraliśmy filmik, w którym uczniowie witali się z kolegami z zagranicy w różnych językach europejskich. Film można obejrzeć na blogu biblioteki szkolnej.Od października realizujemy projekt pt. „Song of the birds”

m.in. z Turcją, Włochami, Rumunią, Litwą, Ukrainą, Azerbejdżanem, Słowacją i Hiszpanią. Udało nam się ukończyć kilka zadań projektowych. Poniżej przedstawiamy fotorelację z naszych międzynarodowych projektów. Zapraszamy do obejrzenia

Uczniów, którzy są członkami koła zapraszam do naszego classrooma i proszę o aktywne włączenie się w realizację rozpoczętych zadań projektowych