Wyniki szkolnego konkursu „Kopalnia strajkuje!”

16.12.2020 r w rocznicę pacyfikacji KWK „Wujek” odbył się konkurs „Kopalnia strajkuje!”. Obejmował zagadnienia związane z wprowadzeniem stanu wojennego w Polsce i tragicznymi wydarzeniami 13-16.12.1981 r. w kopalni „Wujek”. Wzięli w nim udział uczniowie kl. 7-8. Szczególną wiedzą wykazały się:
I miejsce – Julia Niesyto, kl. 7a
II miejsce – Martyna Mastalerz, kl. 8a
III miejsce – Oliwia Nowicka, kl. 8b
Dziękujemy wszystkim Uczestnikom za zaangażowanie się i gratulujemy Laureatkom!

Konkurs plastyczno – medialny z okazji 39 Rocznicy Pacyfikacji KWK Wujek rozstrzygnięty!Miło nam poinformować, że Julia Niesyto z kl. 7a, zwyciężczyni konkursu wiedzowego „Kopalnia strajkuje!” została jednocześnie laureatką Nagrody Głównej za wykonaną grafikę w konkursie plastyczno – medialnym. Dziękujemy za dostarczenie nam tak wyjątkowego, artystycznego spojrzenia na tragedię górników z „Wujka”!