Konkurs AMICA -odmieńmy naszą stołówkę – prosimy o głosy!

Dzień dobry na dzień dobry:)

Pogoda nas nie rozpieszcza, ale jest coś, co może poprawić humor. To dobre wiadomości! Drodzy Państwo wczoraj walczyliśmy o każdy głos, by pokonać szkołę z Sosnowca. Udało się. Zajmujemy 14 miejsce. I… tylko 4 głosy brakują do 13 miejsca. Dla Państwa to przysłowiowa bułka z masłem. Prosimy pięknie o kolejne głosy i walczymy o kolejny awans! Z Wami na pewno się uda!!!

Prosimy o głosowanie na nas, poniżej podajemy LINK:

https://kolorowestolowki.amica.pl/szkoly


DRODZY RODZICE, UCZNIOWIE, ABSOLWENCI I PRZYJACIELE SZKOŁYNasza szkoła bierze udział w konkursie : Amica- kolorowe stołówki, w której można wygrać remont stołówki. Codziennie można oddawać jeden głos na stronie konkursu. Liczymy na Waszą pomoc!