Wyniki powiatowego konkursu hist. – inf. o kard. S. Wyszyńskim

Powiatowy konkurs historyczno – informatyczny „Kocham Ojczyznę więcej niż własne serce. Kard. S. Wyszyński – człowiek i dzieło” był adresowany do uczniów ostatnich klas szkół podstawowych  w Katowicach. Jego celem było ukazanie sylwetki, działań i osiągnięć Prymasa Tysiąclecia za pomocą komputerowo opracowanych elementów multimedialnych. Wszystkie nadesłane na Konkurs prezentacje  w atrakcyjny, ciekawy i dynamiczny sposób obrazowały życie i działalność tego wybitnego Polaka. Wybór ścisłych finalistów ze względu na wysoki poziom prac był więc dla Komisji Konkursowej arcytrudny. Z tym większą przyjemnością i satysfakcją informujemy, że laureatami Konkursu zostali:

I miejsce – Jakub Kotula uczeń klasy 7a Szkoły Podstawowej nr 21 z O.I im. K.Miarki;

II miejsce – Jagoda Kot uczennica klasy 7a Szkoły Podstawowej nr 48 i Martyna Mastalerz uczennica klasy VIIIa Szkoły Podstawowej nr 45 im. K.Makuszyńskiego;

III miejsce – Małgorzata Włodarczyk uczennica klasy 7a Szkoły Podstawowej nr 48 i Julia Niesyto uczennica klasy 7a Szkoły Podstawowej nr 45 im. K.Makuszyńskiego.

Gratulujemy zdobytej wiedzy oraz wspaniałych umiejętności informatycznych wszystkim Uczestnikom Konkursu. Życzymy dalszych sukcesów!