Szczepienia dzieci w wieku 5-11 lat w „Geriatryku”

Otrzymaliśmy maila od zaprzyjaźnionego szpitala EMC Silesia Sp. z o.o. | ul. Morawa 31; 40-353 KATOWICE, który publikujemy poniżej.

Dodamy, że nasi nauczyciele proces szczepienia odbywali właśnie w tej placówce i myślę że większość była bardzo zadowolona z organizacji.


Szanowni Państwo,

przekazuję informację o szczepieniu dzieci przeciw COVID-19. W naszej przychodni (Przychodnia EMC Silesia, Morawa 31, Katowice) szczepimy już 17 (piątek od 15.00)  i 18.12 (sobota, od 8.00) (16.12 już nie ma wolnych miejsc; na 18.12 w razie dużego zainteresowania mamy możliwość zwiększenia ilości terminów). Zorganizowaliśmy zespół pediatryczny, mimo braku takich szczegółowych wymagań.

Są to terminy umożliwiające powrót Uczniów do szkoły po dwóch dawkach zaszczepienia.

Prosimy o przekazane informacji do osób zainteresowanych.