Wspólnie idziemy po 1 000 000 PLN!

Drodzy rodzice, nauczyciele i uczniowie -W ubiegłym roku podczas zamknięcia szkoły wspólnie udało nam się okrążyć Polskę wspólnie biegając i maszerując

Może teraz wspólnie powalczymy o pieniążki na sprzęt sportowy i jednocześnie wesprzemy WOŚP

???Co trzeba zrobić aby przystąpić do zabawy ?Wszystkie informacje znajdziecie pod linkiem :https://pho3nix-kids.com/…/regulamin-akcji…/Fundacja Pho3nix wraz ze szkołami gra dla WOŚP! https://pho3nix-kids.com/polska/aplikacjamobilna/#introWspólnie idziemy po 1 000 000 PLN!Konkurs rusza 24.01 i będzie trwał 2 tygodnie, aż do Wielkiego Finału WOŚP, a przeprowadzony będzie w całości w aplikacji mobilnej Pho3nix Kids dostępnej w Google Play i App Store.Fundacja Pho3nix sięga po najbardziej naturalną aktywność fizyczną

Każdy spacer, każdy krok przybliżają uczniów najaktywniejszych szkół do zdobycia indywidualnych nagród w konkursie na kroki!Co więcej, każdy aktywny uczeń, w ramach konkursu szkolnego to 5 PLN od Fundacji Pho3nix na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

W zeszłym roku angażując szkoły i dzieci z całej Polski „wyćwiczyliśmy” dla WOŚP ponad 1 mln złotych. W 2022 roku idziemy także po 1 000 000 PLN!