Wiadomość od dyrektora ukraińskiej Szkoły

Prezentujemy wiadomość, którą otrzymaliśmy od dyrektora Szkoły spod Tarnopola Yulii Pankiv, z którą mieliśmy w bieżącym roku realizować wspólny europejski projekt.

Zapraszamy do zapoznania się.


Wiadomość otrzymana od dyrektora Ukraińskiej Szkoły Yulii Pankiv. Щиро вам дякуємо, друзі !!! Я радію з того, що у нас така підтримка !! Ми сильні і витримаємо цю навалу ворогів на нашу рідну Україну !!! Дуже багато наших учнів вже поїхали за кордон. Ми надіємося, що скоро цей жах закінчиться, і вони повернуться. Я наразі залишаюсь тут. Мій син пішов боронити нашу землю, а я допомагаю чим можу. Ми збираємо гуманітарну допомогу, готуємо їсти, плетемо сітки і молимося….. Ми впевнені, що якнайшвидше зможемо здійснити наш проект. Все буде добре !!!! З нами Бог ! З нами Україна !!!


Google Translate: Dziękuję bardzo, przyjaciele !!! Cieszę się, że mamy takie wsparcie!! Jesteśmy silni i wytrzymamy ten atak wrogów na naszej rodzimej Ukrainie !!! Wielu naszych uczniów wyjechało już za granicę. Mamy nadzieję, że ten horror wkrótce się skończy i powrócą. Zostaję tutaj teraz. Mój syn poszedł bronić naszej ziemi, a ja pomagam, jak tylko mogę. Zbieramy pomoc humanitarną, przygotowujemy jedzenie, tkamy sieci i modlimy się….. Jesteśmy pewni, że będziemy mogli jak najszybciej zrealizować nasz projekt. Wszystko będzie dobrze !!!! Niech Bóg będzie z nami! Ukraina jest z nami!!!
Do zobaczenia !!