Nasze dary odebrano w Ukrainie

Wiadomość otrzymana od Yulii Pankiv, dyrektora naszej partnerskiej Szkoły pod Tarnopolem – dla której zebraliśmy dary. Dziś zdołała wszystko odebrać 🙂
„Все дуже добре.? Тільки що приїхали і розвантажили !!! Спішили їхати , щоб встигнути до коменданської години.Розберемо вже у понеділок .Щиро дякуємо за допомогу і підтримку. Це дуже важливо для нас . Важливо відчувати, що ми не одні )))У водія були проблеми з документами на вантаж з Німеччини, чекали підтвердження. Тому так довго.”

Tłumaczenie:

„Wszystko bardzo dobrze. Właśnie przyjechaliśmy i rozładowaliśmy !!! Pośpieszyliśmy do wyjścia przed godziną policyjną.
Wszystko sprawdzimy w poniedziałek.
Bardzo dziękuję za pomoc i wsparcie. To dla nas bardzo ważne. Ważne jest, aby czuć, że nie jesteśmy sami)))
Kierowca miał problemy z dokumentami na ładunek z Niemiec, czekając na potwierdzenie. Dlatego minęło tak długo.”


Ze swojej strony chciałem bardzo podziękować:

  • Uczniom i ich Rodzinom, Nauczycielom, Radzie Rodziców, Przyjaciołom Szkoły, pracownikom szkoły za wsparcie i udział w akcji;
  • Wicenaczelnikowi Wydziału Edukacji i Sportu UM Katowice Pani Grażynie Burek, która przebywając na urlopie, nieustanne wspierała akcję, udzieliła pomocy w organizacji transportu, zapoznała z niżej wymienionymi osobami;
  • Naczelnikowi Wydziału Administracyjnego UM Katowice Grzegorzowi Kleszczowi;
  • Dyrektorowi MOSIR Katowice Danielowi Muc, który rozwiązał wszelkie sprawy związane z transportem, przechował paczki;
  • Kierownikowi Obiektu Sportowego Słowian Katowice – Dawidowi Skwierczyńskiemu, za dopilnowanie ładunku, załadowanie na europalety, przekazanie darów i kontaktów oraz wytycznych kierowcy, poinformowanie o koniecznej dokumentacji, za stały kontakt telefoniczny;

… bez Was to nie było by możliwe.

SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!

Rafał Zawiślak