KONKURS LITERACKI PT. „OPOWIEM CI O …”

Kochani Uczniowie! Drodzy Absolwenci! Szanowni Państwo! W roku 2022 obchodzimy 120 rocznicę powstania naszej szkoły. To dobry powód, żeby w wolnej chwili przejrzeć swoje domowe archiwa – zdjęcia, świadectwa, nagrody, dyplomy i pomyśleć o przeszłości. Jesteśmy ciekawi, jak zapamiętali Państwo swoją edukację. Co dobrego spotkało Was w murach SP45? Może w przekazach rodzinnych znajduje się jakaś opowieść z czasów II wojny światowej? Jaką historią chcieliby się Państwo podzielić? Zapraszamy Uczniów, Absolwentów, Rodziców, Dziadków i wszystkich Przyjaciół naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie literackim pt. „Opowiem Ci o…” Czekamy na ciekawe wspomnienia i opowieści związane z Państwa edukacją w naszej szkole. Na prace konkursowe czekamy do 20.06. 2022 roku.