Egzamin ósmoklasisty

Drodzy ósmoklasiści!

Drodzy Uczniowie! 
Przed Wami ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty. Mam nadzieję, że lata nauki w naszej szkole były dla Was nie tylko okresem wytężonej pracy, ale również czasem zawierania pięknych przyjaźni i kształtowania swojej osobowości. Życzę Wam, abyście mądrze wykorzystali zdobytą w szkole wiedzę i umiejętności. Życzę także, aby wyniki, które uzyskacie na egzaminie, dały Wam możliwość realizacji życiowych planów i marzeń.
Powodzenia!

ORGANIZACJA EGZAMINU

Przedstawiamy instrukcję dotyczącą zachowania się podczas egzaminów ósmoklasisty 24 maja (wtorek) – 26 maja (czwartek) 2022r..

Uczniowie klas VIII A i VIII B przychodzą do szkoły na godz. 8.20:

  • VIII A do sali nr 17;
  • VIII B do sali nr 22.

Każdy zdający ma mieć ze sobą legitymację szkolną, uczniów obowiązuje strój galowy. Na egzaminy możemy przynieść własną wodę (maksymalnie 0,5 litra w butelce), długopisy (czarne wkłady, bez gumki), linijka (2 dnia na egzamin z matematyki), nie przynosimy telefonów komórkowych ani innych urządzeń telekomunikacyjnych.

Dodatkowe procedury przed i po egzaminie:

A. Egzamin odbywa się na sali gimnastycznej lub w salach lekcyjnych – torby z rzeczami osobistymi zostawiamy w salach lekcyjnych.
B. W szkolnej toalecie (parter) mogą przebywać równocześnie 2 osoby.
C. Więcej szczegółowych informacji o egzaminie, data publikacji wyników, dodatkowy termin znajdziecie na stronie:

https://oke.jaworzno.pl/www3/