Śląski Festiwal Nauki

Po raz kolejny nasza szkoła jest promotorem Śląskiego Festiwalu Nauki. Szósta edycja ŚFN odbędzie się w dniach 3-5 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Na program festiwalu składają się setki różnorodnych aktywności o charakterze popularyzującym naukę i sztukę: wykłady, warsztaty, stanowiska pokazowe, wystawy, koncerty, spotkania z gośćmi specjalnymi i inne inicjatywy. Przestrzeń festiwalowa podzielona jest na sześć stref poświęconych przyrodzie, technice, naukom humanistyczno-społecznym, naukom ścisłym, medycynie i zdrowiu oraz sztuce, a także strefy specjalne.

Zapraszamy serdecznie do aktywnego udziału w warsztatach i wykładach i spotkaniach z niezwykłymi gośćmi.

Więcej szczegółowych informacji znajdą Państwo pod adresem:

https://www.slaskifestiwalnauki.pl/aktywnosci