VI Ogólnopolski Konkurs Wiedzy Historycznej o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej – etap szkolny 3.03.2023r. odbył się etap szkolny konkursu ogólnopolskiego o Złote Lilie Jadwigi Andegaweńskiej. Tematem tegorocznej edycji konkursu są wydarzenia „Od unii w Krewie do unii lubelskiej”. Do eliminacji regionalnych zakwalifikowali się następujący znawcy rządów Jagiellonów: Hania L. (57 pkt), Amelia D. (39 pkt) i Artur G. (37 pkt). Serdecznie gratulujemy osiągniętych wyników i trzymamy kciuki na kolejnym etapie konkursu! Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zmierzenie się z historią Polski na poziomie szkoły ponadpodstawowej. Jesteśmy z Was dumne!!!

Nauczycielki historii