Konkurs recytatorski „Wesoła szkoła”- eliminacje

23 listopada odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski pt. „Wesoła szkoła”. W konkursie wzięło udział 18 uczniów z klas 1-8. Jury, po burzliwych obradach, wyłoniło reprezentację uczniów, która weźmie udział w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim: Zuzanna Arendarska kl. 2a, Liliana Szczypa kl. 4b oraz Amelia Dzikowska kl. 7a. Ponadto jury przyznało następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych:

Klasy 1-3

I miejsce – Zuzanna A. kl. 2a

II miejsce – Antonina I. kl. 1b

III miejsce – Zuzanna S. kl. 2b

Wyróżnienie: Alicja G. kl. 3a, Zuzanna H. kl. 1b

klasy 4 – 6

I miejsce – Liliana S. kl. 4b

Wyróżnienie: Nadia C. kl. 6b, Paulina G. kl. 6b

klasy 7-8

I miejsce – Amelia D. kl. 7a

Wyróżnienie – Kyrylo R. kl. 8a

Gratulujemy wszystkim uczniom biorącym udział w konkursie, brawo!