Canva – dostęp do pełnej wersji programu dla uczniów naszej szkoły

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy klucze (login/hasło) dla naszych uczniów, chcących korzystać z pełnej, nieograniczonej wersji programu CANVA. Uczniami uprawnionymi są dzieci i młodzież z klas od 4 do 8.

Canva to intuicyjne, łatwe w użyciu narzędzie do projektowania graficznego online, które przekształca sposób, w jaki są tworzone i wizualizowane informacje. Aplikacja charakteryzuje się prostym i intuicyjnym interfejsem oraz bogatą biblioteką szablonów, zdjęć, grafik, czcionek, materiałów wideo, klipów audio.

Aby uzyskać dostęp do Canvy należy zalogować się na Zintegrowaną Platformę Edukacyjną (https://zpe.gov.pl/) i przejść do zakładki „Aplikacje” zgodnie
z instrukcją dostępną na: https://zpe.gov.pl/a/canva—materialy-instrukcje/DswQ4WWps

Pod tym samym linkiem dostępna jest Instrukcja użytkowania CANVA oraz film instruktażowy.

Zainteresowanych uczniów po loginy i hasła zapraszamy do sekretariatu szkoły.

R.Z.