Od dzisiaj Samorząd uczniowski prowadzi w szkole kampanię na rzecz bezpiecznych wakacji.
Będziemy przypominać o bezpieczeństwie nad wodą, w górach, nad jeziorami, w mieście oraz w „sieci”.
Mamy nadzieję, że nasze wskazówki oraz materiały pomogą zrozumieć , że każdy z nas ma wpływ na to co dzieje się wokół niego i będzie potrafił zadbać o bezpieczeństw swoje i innych.
