Niezmiernie miło jest nam poinformować o sukcesie w koszykówce dziewcząt ![]()
Uczennica klasy 6a – Oliwia – zdobyła ze swoją drużyną Akademia Basketu 2025 – 1 miejsce i jednocześnie tytuł MVP jednego z najtrudniejszych meczy turnieju koszykówki U13 Metropolis Cup w Katowicach![]()
![]()
![]()
Serdecznie gratulujemy !
Będziemy kibicować dalej

