„Przyrodnicze zakątki Katowic”

Miło nam poinformować, że drużyna naszej szkoły w składzie Michalina Gachowska i Karolina Gorzelok zdobyła I miejsce w miejskim konkursie „Przyrodnicze zakątki Katowic” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 51 z Oddziałami Integracyjnymi im. Fryderyka Chopina w ZSP nr 13 w Katowicach. Druga drużyna w składzie Natalia Duduś i Filip Głownia zajęła IV miejsce. W konkursie uczestnicy musieli wykazać się znajomością informacji na temat przyrodniczych zakątków naszego miasta, umiejętnością rozpoznawania roślin i zwierząt Katowic oraz zdolnościami artystycznymi podczas prezentowania scenek o tematyce ekologicznej. Serdeczne podziękowania dla Pani Katarzyny Domaradzkiej za przygotowanie uczniów do konkursu.
Gratulujemy sukcesu!