Europejski Tydzień Sportu -tygodniowy plan zadań sportowych

W dniach od 21 do 26 września obchodzić będziemy w naszej szkole Europejski Tydzień Sportu.

Mamy dla Was 3 sportowe niespodzianki

Pierwszy to TYGODNIOWY PLAN ZADAŃ SPORTOWYCH

Z tej okazji każdy uczeń otrzyma kartę udziału. W domu należy wyciąć po 2 ćwiczenia i wkleić je w okienko w wybranym przez siebie dniu. Z tą kartą uczeń przychodzi od poniedziałku do piątku na lekcje wychowania fizycznego lub swojego wychowawcy i wykonuje wklejone ćwiczenia przez 20 sekund każde .Nauczyciel potwierdza wykonanie podpisem. W sobotę potwierdzenia wykonania ćwiczeń dokonuje rodzic.

Wypełnione i podpisane karty oddajemy nauczycielom wychowania fizycznego w poniedziałek 28 września .Wszyscy, którzy oddadzą wypełnione całe karty zostaną nagrodzeni ocenami z wf i z zachowania