Nagrody Prezydenta Katowic dla naszych nauczycieli

Miło nam poinformować, że praca trójki naszych nauczycieli została zauważona i doceniona przez Prezydenta Miasta Katowice Pana dr Marcina Krupę, Pana wiceprezydenta Waldemara Bojaruna oraz Naczelnika Wydziału Edukacji Pana Sławomira Witka. Tegorocznymi laureatami NAgród Prezydenta Miasta Katowice zostali :

  • Anna Pajor – nauczyciel historii
  • Zofia Bulsa – nasz bibliotekarz
  • Rafał Zawiślak – nasz dyrektor.

Warto przy tym wspomnieć, że nagrody otrzymane przez naszych pedagogów potwierdzają duże zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą przekładające się na wzrost jakości nauczania, podniesienie miejsca Szkoły w rankingach czy realizowanie projektów europejskich.

W imieniu Szkoły serdecznie dziękujemy za zauważenie naszej pracy w U.M. Katowice a nagrodzonym serdecznie gratulujemy!