Warsztaty językowe w Londynie z SP45!


Serdecznie zapraszamy uczniów klas V-VII do udziału w wyjeździe edukacyjnym do Londynu. 

Szczegóły i program wyjazdu:

1.    Wymagany paszport

2.    Zakwaterowanie – rodziny brytyjskie

3.    Termin – 15-20 maja 2022

4.    Czas trwania – 6 dni

5.    Cena – od 1450 zł (w zależności od ilości uczestników) + 120funtów (realizacja programu, bilety wstępu, komunikacja miejska)

6.    Transport – luksusowy autokar lub samolot (zależy od ilości chętnych)

7.    Ubezpieczenia: NNW, KL, bagaż

8.    Wyżywienie: śniadania, obiadokolacje, pakiety lunchowe

9.    Opieka pilota, przewodnicy lokalni, realizacja programu i projektów 

10.  Program
1. Wyjazd z Polski, przejazd przez Niemcy, Holandię, Belgię i Francję, prom na trasie Calais-Dover. Po drodze omówienie projektu, warsztaty fotograficzne. Przygotowanie realizacji „Projektu Tableau” – sesji zdjęciowych każdego z uczestników w londyńskich lokalizacjach. 

2. Przyjazd do Londynu w godzinach porannych. Realizacja programu – spacer z Native speakerem po Westminsterze: Zwiedzanie najważniejszych miejsc Westminsteru – spacer obok m.in. House of Parliament, wieży zegarowej z Big Benem, Parku St. James, Pałacu Buckingham, alei The Mall, Trafalgar Square, wejście do Galerii Narodowej, tematyczny spacer – połączenie „Szlakiem Harry Pottera” z miejscami związanymi Jamesem Bondem, Sherlockiem Holmesem, celebrytami i inne. Edukreatywne warsztaty językowe z udziałem Native Speakerów.

3. Wizyta w Muzeum Figur Woskowych Madame Tussauds, warsztaty modowe, zakupy na najsłynniejszej ulicy świata Oxford Street, nauka gry w krykieta, językowa gra terenowa, wizyta w dzielnicy muzealnej – Muzeum Historii Naturalnej, Muzeum Nauki, muzeum Wiktorii i Alberta.

4. Wizyta w najbardziej kolorowej dzielnicy Londynu, Camden (znanej z subkultur, klubów muzycznych, influenserów modowych, Amy Winehouse i wielu innych), językowa gra terenowa, spektakl musicalowy w jednym z najwspanialszych światowych teatrów, Spacer po kultowych dzielnicach Londynu – Soho i China Town.

5. Spacer po City of London a także przejście obok m.in. Tower of London, doków św. Katarzyny, Tower Bridge, galeria Hay, Teatru szekspirowskiego The Globe, Tate Modern, mostu Milenijnego, Katedry św. Pawła, przejażdżka największą karuzelą świata – London Eye, rejs po Tamizie z komentarzem w języku angielskim, warsztaty aktorskie, językowa gra terenowa, wyjazd do Polski w godzinach wieczornych.

6. Przyjazd do Polski – podczas przejazdu podsumowanie wyjazdu i realizowanego projektu, quizy i konkursy
Każdego dnia realizowany jest „Projekt Tableau” oraz dla chętnych film bądź teledysk.

Szczegółowych informacji udziela p. Anna Pajor