Podsumowanie szkolnego projektu „Patriotyczna majówka”.

6 maja br., podczas pierwszego od dłuższego czasu apelu, podsumowaliśmy szkolny projekt „Patriotyczna majówka”. Równorzędne nagrody specjalne za prezentacje swoich prac i interpretacje wierszy oraz utworów muzycznych w ramach Patriotycznego Talent Show otrzymali:

· Michalina Gachowska

· Karolina Gorzelok

· Amelia Broda i Milena Montewka

· Amelia Dzikowska

· Sonia Solarz

· Zuzanna Arendarska

· Klasa 6a.

W ramach konkursu historycznego najlepszą pracę wykonała Nadia Kurnakowska. Pozostali autorzy poprawnych odpowiedzi zostali nagrodzeni HisBONAMI, uprawniającymi do otrzymania dodatkowej oceny z historii. Laureatom gratulujemy! Wszystkim uczestnikom działań serdecznie dziękujemy za ciekawe prace, gazetki, plakaty, biało-czerwone stroje oraz inne formy zaangażowania.

Anna Pajor Iwona Żukowska-Przytuła