Rozstrzygnięcie konkursu historycznego na prezentację multimedialną

Z przyjemnością informujemy, że konkurs historyczno-informatyczny  na prezentację multimedialną „KOCHAM OJCZYZNĘ WIECEJ NIŻ WŁASNE SERCE”. KARD.STEFAN WYSZYŃSKI – CZŁOWIEK I DZIEŁO, został rozstrzygnięty! Razem ze zgłoszeniami otrzymaliśmy od Was 28 prac konkursowych.

Celem konkursu było zainteresowanie uczniów postacią kard. Stefana Wyszyńskiego, przedstawienie swoich zainteresowań, przemyśleń, odczuć, skojarzeń, spostrzeżeń i zdarzeń związanych z jego postacią i posługiwanie się nowoczesną techniką informatyczną i multimedialną. Prace charakteryzowały się dużą różnorodnością w podejściu do tematu.

Po długich naradach jury konkursowe wybrało cztery najlepsze prace:

I miejsce – Emilia Wigłasz, kl. 8c, Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach;

II miejsce – Julia Froelich – kl. 8a, Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach;

III miejsce – Jakub Cieślik – kl.7a, Szkoła Podstawowa nr 45 w Katowicach;

III miejsce – Barbara Konieczny-Sztwiertnia – kl. 8b, Szkoła Podstawowa nr 59 w Katowicach;

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!