Wakacyjne darmowe korepetycje dla obywateli Ukrainy


Szanowni Państwo,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o pomoc w dotarciu z poniższą informacją do wszystkich zainteresowanych – zarówno potrzebujących korepetycji, jak i osób gotowych nieść wsparcie. Serdecznie prosimy o opublikowanie jej na Państwa stronie internetowej, a także profilach w social mediach

https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Wakacyjne korepetycje dla Ukraińców – pod tą nazwą kryje się inicjatywa stwarzająca okazję do korzystania z bezpłatnych, korepetycji on-line między innymi języka polskiego podczas letnich miesięcy.

Akcja polega na bezpłatnym udostępnieniu platformy do korepetycji on-line Tutors.live osobom chcącym prowadzić korepetycje pro bono. Platforma pozwala na udzielanie korepetycji indywidualnych oraz grupowych. Możliwe są korepetycje z języka polskiego lub innych przedmiotów skierowane do dzieci, młodzieży i osób dorosłych z Ukrainy.

Osoby, które będą chciały z takiej pomocy skorzystać, otrzymają je za darmo. Wystarczy, że się zarejestrują i zarezerwują bezpłatną lekcję w dogodnym terminie.

Zachęcamy wszystkie osoby zainteresowane udzielaniem korepetycji pro bono do rejestracji jako korepetytorzy w Tutors.live i do publikacji ogłoszeń wraz z dostępnymi godzinami takich lekcji.

Wszystkie szczegóły akcji dostępne są na stronie:
https://tutors.live/pl/wakacyjne-korepetycje-dla-ukrainy

Ukraińska wersja serwisu Tutors.live jest aktualnie w przygotowaniu. Do czasu jej premiery w celu przetłumaczenia platformy na język ukraiński dobrze sprawdza się np. translator Google.

Z góry dziękujemy za pomoc w dotarciu z powyższą informacją do Państwa odbiorców. Bardzo prosimy o opublikowanie jej na Państwa stronie internetowej, profilach w social mediach, a także o przesłanie tej informacji do wszystkich potencjalnie zainteresowanych osób, które z tej pomocy mogą chcieć skorzystać lub jej udzielić.

https://drive.google.com/drive/folders/1grykhauYBfECNf_lLEd1O4w1YY18JOWA