WYNIKI NABORU UCZESTNIKÓW MIĘDZYNARODOWEGO PROJEKTU „BOHATERIADA/GAMES OF HEROES”


W związku z dużym zainteresowaniem oraz wytycznymi zawartymi w projekcie odnośnie naboru informujemy, że na liście uczestników mobilności tj.10-dniowych spotkań młodzieżowych znaleźli się uczniowie posługującymi się godłami:

1. Żółty

2. Zielony

3. Czerwony

4. Brązowy

5. Biały

6. Beżowy

7. Miętowy

8. Morski

9. Turkusowy

10. Kremowy

Uczniowie z godłami:

1. Fioletowy

2. Niebieski

3. Limonkowy

zostali wpisani na listę rezerwową.

Polsko-ukraińskie Spotkania Młodzieży będą realizowane w dniach 26.09.2022 – 05.10.2022 przez 20 młodych, twórczych ludzi z Polski i Ukrainy. Obejmują one cykl zajęć kulturowych, teatralnych, filmowych, fotograficznych, muzycznych, plastycznych, tanecznych, kulinarnych, sportowych realizowanych w przestrzeni miasta Katowice i okolicy, w których efekcie powstaną videoclip do wspólnej piosenki oraz wystawa fotograficzna. Bazą działań projektowych będą nasza szkoła oraz miejsce zakwaterowania – Camping 215 MOSIR Katowice przy ul. Doliny Trzech Stawów 11.

BĘDZIE SIĘ DZIAŁO!!!

W następnym tygodniu odbędzie się spotkanie dla Rodziców naszych uczestników projektu.

Koordynator i opiekunowie projektu.