Iwo Psotnik, wysłannik Mikołaja

Poznajcie Iwo Psotnika, wysłannika samego Mikołaja! Elf będzie nam towarzyszył w grudniu i pilnował uczniów naszej szkoły, czy zachowują się poprawnie. Co noc Iwo udaje się na Biegun, aby zdać Mikołajowi raport. Ale kiedy wraca, w szkole jest jeszcze pusto i cicho… Zaczyna więc się nudzić i wtedy właśnie zaczyna psocić. Efekty jego poczynań będzie można zobaczyć w różnych salach lekcyjnych (a może też i w innych miejscach, kto to wie?)

Zadaniem klasy, w której Iwo spłata jakiegoś figla, będzie wykonanie wyznaczonego przez elfa zadania. Musicie również zrobić zdjęcia: klasy z kartką z wykonanym zadaniem i drugie z udokumentowaną psotą Iwo. Ale uwaga- nie można dotykać Iwo, gdyż straci swoją magiczną moc;)

Zdjęcia przesyłajcie na wybrany adres mailowy nauczyciela językowca: anna.golda-garasinska@sp45kat.pl, agnieszka.pyka@sp45kat.pl lub pawel.cecha@sp45kat.pl