DNI KARIERY 2023 – dzień 1

DNI KARIERY 2023 – dzień 1

W ramach odbywających się w szkole Dniach Kariery nasi ósmoklasiści wzięli udział w zaplanowanych spotkaniach i wizytach.

Jako pierwsi wystąpili uczniowie z Zespołu Szkół Handlowych im. Bolesława Prusa, którzy zaprezentowali spektakl o emocjach. Goście przedstawili ofertę szkoły i możliwości, jakie daje nauka w ich placówce.

Po przerwie odbyło się spotkanie z cyklu: Ciekawy zawód. O wyborze szkoły, swoich zainteresowaniach i doświadczeniu zawodowym opowiadał Szymon Jaroszewski, z zawodu technik cyfrowych procesów graficznych. Uczniowie dowiedzieli się jak wyglądają zajęcia i praktyki w technikum poligraficznym, w jaki sposób rozwijać swoje umiejętności, z jakich bezpłatnych programów korzystać tworząc własne grafiki.

A już jutro kolejni goście, spotkania, prelekcje i warsztaty.

Zapraszamy!