Konkurs międzyszkolny „Mieszkam na Śląsku”

Konkurs międzyszkolny „Mieszkam na Śląsku”

27. kwietnia w naszej szkole odbył się międzyszkolny konkurs przyrodniczo – polonistyczny pt. „Mieszkam na Śląsku zdrowo i ekologicznie”. Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 5 – 6; wzięło w nim udział 23 uczniów. W trakcie rozgrywek uczestnicy rozwiązywali test przyrodniczy, test z języka polskiego, krzyżówkę o tematyce związanej z hasłem konkursu, rozpoznawali zwierzęta i rośliny związane ze Śląskiem. Miło nam ogłosić, że nasze uczennice stanęły na wysokości zadania i zajęły czołowe miejsca!

1.m. Amelia Dzikowska i Oliwia Menzel SP45

2.m. Nadia Chrzanowska, Paulina Grądys SP45

3.m.Aleksandra Kajda, Izabela Gonera SP18 w ZSP nr 1 ex aequo z : Joanna Bęben, Oliwia Mendera SP45.

Test przyrodniczy najlepiej rozwiązała Joanna Bęben z klasy 5b. Oliwia Menzel oraz Joanna Bęben uzyskały dwa najwyższe wyniki w teście z języka polskiego! Jesteśmy z Was bardzo dumni!