Konkurs „Geologiczna różnorodność Ziemi 2023”

Konkurs „Geologiczna różnorodność Ziemi 2023”

Miło nam poinformować, że Sonia Solarz, ucz. kl. IV b znalazła się w gronie laureatów regionalnego finału XXIV Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „GEOLOGICZNA RÓŻNORODNOŚĆ ZIEMI” 2023 – część plastyczna. Organizatorem konkursu jest Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy (PIG-PIB) z siedzibą w Warszawie oraz jego oddziały regionalne – Oddział Górnośląski PIG-PIB – Sosnowiec ( dla uczniów woj. śląskiego i opolskiego).

Miejsce, które ostatecznie zajęła Sonia zgodnie z regulaminem konkursu zostanie ujawnione podczas półfinałowych uroczystości wręczania nagród. Termin i miejsce uroczystości zostanie podany na stronie konkursowej http://konkurs.pgi.gov.pl.

Serdecznie gratulujemy!

PS Wiadomość z ostatniej chwili – oficjalne ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się 2 czerwca br.