Drodzy Uczniowie klas ósmych

Przez najbliższe trzy dni zmierzycie się z zestawami egzaminacyjnymi. Podejdźcie do nich poważnie, ale i z dużą dozą spokoju i luzu. Lęki i stres zostawcie na boku. Egzamin może być początkiem realizacji marzeń ale na pewno nie końcem świata. Zdobądźcie ten szczyt by realizować swoje plany i zamierzenia. Pamiętajcie też, że najważniejsze w życiu nie są punkty, ale to kim jesteście i co wiecie. 

Razem z nauczycielami trzymam za Was kciuki, choć jestem przekonany, że będzie dobrze. Nikt na tę chwilę nie czekał z niecierpliwością, pewnie niektórzy się niepokoją albo stresują, ale przed Wami w życiu jeszcze wiele egzaminów, w tym ten najważniejszy: jak być dobrym i pomocnym człowiekiem. 

Liczę, że wykorzystacie swój czas, wiedzę i umiejętności by osiągnąć sukces. Jestem przekonany że się Wam to uda. Powodzenia i połamania piór. 

R.Zawiślak