Wycieczka do Międzybrodzia – informacje

Podstawowe informacje dla osób zakwalifikowanych do wyjazdu do Międzybrodzia Żywieckiego:

  • Uczniowie zakwalifikowani przynoszą do sekretariatu szkoły wydrukowane i uzupełnione o podpisy rodziców potwierdzenie uczestnictwa w wyjeździe do czwartku 25 maja do godz. 12:00. Niedostarczenie potwierdzenia skutkuje wykreśleniem uczestnika z wyjazdu.
    Potwierdzenie można pobrać z sekretariatu, portierni lub ściągnąć i wydrukować samodzielnie STĄD.
  • Dzieci i młodzież zabierają z sobą: legitymację, ubrania i bieliznę na zmianę, min. dwie pary butów, kapcie lub klapki, kurtkę przeciwdeszczową, piżamę, strój sportowy, przybory toaletowe, ręcznik, zasilacz do telefonu (jeśli dziecko dysponuje telefonem), leki z opisem stosowania, ew. opcjonalnie kieszonkowe.
  • Wycieczka rozpoczyna się zbiórką w szkole w poniedziałek 29 maja br. o godz. 8:30. (wyjazd autokarem o godz. 9:00).
  • Planowany powrót: wtorek, 30 maja br. ok. 17:00-18:00 (w zależności od natężenia ruchu na drodze).