Życzenia dla naszych Uczniów

Drodzy Uczniowie!

Z okazji waszego święta, Dnia Dziecka, chciałbym przekazać Wam najserdeczniejsze życzenia! Dzisiaj obchodzimy dzień, który jest tylko i wyłącznie dla Was, aby podkreślić, jak ważni i wyjątkowi jesteście. Życzę Wam, abyście zawsze mieli radosne serca, niewinny umysł pełen ciekawości i nieograniczonego potencjału. Niech każdy dzień Waszego dzieciństwa będzie wypełniony beztroską, zabawą i przygodą. Niech Wasza wyobraźnia będzie nieograniczona, a marzenia niezniszczalne. Pamiętajcie, że macie moc zmieniać świat swoją wiarą i determinacją. Bądźcie odważni, śmiało dążcie do celów i nigdy się nie poddawajcie.

Niech Dzień Dziecka przyniesie Wam mnóstwo uśmiechów, radości i wzruszeń.

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Dziecka!

W im. wszystkich dorosłych w naszej szkole:

dyrektor