Jasełka szkolne

Jak co roku, w ostatnim dniu przed świąteczną przerwą, cała społeczność szkolna zgromadziła się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć jasełka. Aktorzy dali z siebie wszystko, a ich zapał udzielił się publiczności, która kibicowała Bałwankowi w drodze do stajenki. W drugiej części spotkania daliśmy się porwać piosenkom bożonarodzeniowym. Zabrzmiały utwory po polsku, ukraińsku i angielsku. Mieliśmy okazję przeżyć chwile wzruszenia, radości i pięknej świątecznej wspólnoty. Spektakl jasełkowy przygotował zespół uczennic z klas 2-7 pod opieką i kierunkiem pani Ewy Gasz i Anny Skrzypczyk. Nad przygotowaniem części muzycznej pracowały panie: Katarzyna Jóźwik – Soszyńska, Natalia Onyszczuk, Bożena Kuc, Agnieszka Pyka, Anna Kołodziej, Paulina Rajczyk – Stolecka, Anna Gołda – Garasińska, Barbara Malina. Oprawę plastyczną uroczystości przygotowały panie Anetta Szota i Katarzyna Domaradzka. Wszystkim zaangażowanym w występ uczniom, nauczycielom i rodzicom bardzo serdecznie dziękujemy!