Konkurs pięknego czytania

Konkurs pięknego czytania 📙📘📗🎉🎉

Z okazji 140. rocznicy urodzin Kornela Makuszyńskiego w czwartek 4 stycznia odbył się w naszej szkole „Konkurs pięknego czytania” utworów patrona. W konkursie wzięło udział 17 uczniów z klas 5-8. Recytatorzy przepięknie prezentowali przygotowane utwory. Oto wyniki konkursu. Nagrody zostaną rozdane we wtorek 9 stycznia na drugiej lekcji, za I miejsca w sali gimnastycznej, za pozostałe miejsca i wyróżnienia w bibliotece szkolnej. Zapraszamy 🙂

Kl. 5-6

I miejsce – Oliwia Mendera, Amelia Broda

II miejsce – Sonia Solarz

III miejsce – Maksymilian Matuszewski

Wyróżnienie: Wiktoria Szczygieł

Kl. 7-8

I miejsce – Oliwia Menzel, Amelia Dzikowska

II miejsce – Hanna Langer

III miejsce – Oliwia Wieczorek

Wyróżnienie: Magdalena Kret, Szymon Matonia