Sukces Soni

Sukces Soni

Miło nam poinformować, że Sonia Solarz, ucz. kl. Vb za pacę pt. „Sztuka erozji w Dolinie Pomników (Monument Valley Arizona)” znalazła się w gronie laureatów półfinału XXV edycji Konkursu Geologiczno-Środowiskowego „Nasza Ziemia – środowisko przyrodnicze wczoraj, dziś i jutro” pod hasłem „Na krańcach Ziemi”. Organizatorem konkursu jest Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy (PIG-PIB) z siedzibą w Warszawie oraz jego oddziały regionalne – Oddział Górnośląski PIG-PIB – Sosnowiec dla uczniów woj. śląskiego i opolskiego.

Miejsce, które ostatecznie zajęła Sonia zgodnie z regulaminem konkursu zostanie ujawnione podczas półfinałowych uroczystości wręczania nagród 25 kwietnia.

Serdecznie gratulujemy!

https://www.pgi.gov.pl/…/wyniki-konkursu-nasza-ziemia…