Konkurs „Na krańcach Ziemi”

Wyróżnienie dla Soni w konkursie geologiczno – plastycznym „Na krańcach Ziemi”👏🦉25. kwietnia w Państwowym Instytucie Geologicznym w Sosnowcu odbyło się ogłoszenie wyników i wręczenie nagród XXV edycji ogólnopolskiego konkursu geologicznego pod hasłem „Na krańcach Ziemi”.

Miło nam poinformować, że praca plastyczne naszej uczennicy Soni z klasy 5b została wyróżniona spośród ponad 250 nadesłanych z województw śląskiego i opolskiego. Sonia po raz drugi została nagrodzona w części plastycznej konkursu. Ze względu na udział w warsztatach EuroWeek Sonia nie mogła osobiście uczestniczyć w uroczystości, ale dyplom oraz nagrody zostały odebrane i przekazane.

Konkurs organizowany jest na obszarze całej Polski, w podziale na siedem regionów. Celem wydarzenia jest upowszechnienie wiedzy z zakresu nauk geologicznych wśród uczniów i pokazanie, że geologia jest ciekawą i pasjonującą nauką.

Soni serdecznie gratulujemy wyróżnienia! 👏🦉🌸Trzymamy kciuki za dalsze sukcesy.